Effortless English Podcast (معرفی پادکست یادگیری زبان)

Effortless English Podcast

Effortless English Podcast (معرفی پادکست یادگیری زبان)

یکی از بخش هایی که زبان آموزان اشتیاق زیادی در تقویت آن دارند، توانایی گوش دادن (Listening) در زبان انگلیسی است. بدون شک یکی از مهم ترین راه ها برای تقویت listening تمرین مداوم است. اما دسترسی به منابع گسترده ای که امروزه در سطح اینترنت یافت می شود برای بعضی از زبان آموزان دشوار است. یکی از راه های دسترسی به این منابع، استفاده از پادکست است. در چند مقاله ی پیشین (اینجا) در مورد استفاده از پادکست توضیحاتی ارائه کردیم، و سپس (اینجا) The English We Speak، یکی از پادکست های معتبر در آموزش زبان انگلیسی را معرفی نمودیم. در این بخش قصد داریم با پادکست دیگری در این حوزه آشنا شویم: Effortless English Podcast.

لازم به ذکر است که این پادکست یکی از منابع آموزشی ما در درخت جاویدان محسوب می شود و تاثیر بسزایی در تقویت لیسنینگ و اسپیکینگ زبان آموزان مان دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما از شنبه تا پنجشنبه می توانید از هرجای دنیا با ما تماس بگیرید.

 

Effortless English Podcast

پادکست Effortless English Podcast یکی از پادکست های مناسب در تقویت مهارت listening است. A.J. Hoge، خالق این پادکست، یکی از دبیران پر سابقه در امر آموزش زبان است، و روش آموزشی او (Effortless English) شهرت بالایی در سرتاسر دنیا دارد. تاکید اِی جی بر تمرین بسیار و عدم مطالعه ی گرامر از شاخصه های ویژه ی روش آموزش او بوده و تکرار زیاد، لحن شمرده و در عین حال پر انرژی او در صحبت کردن، و انتخاب موضوعات جذاب در صحبت های خود، پادکست او را به یکی از محبوبترین پادکست ها در بین زبان آموزان تبدیل کرده است.

در این بخش قصد داریم بخشی از یکی از قسمت‌های Effortless English Podcast را برای شما قرار دهیم.
در آخر نیز لینک دسترسی به دیگر قسمت های پادکست او را نیز ارائه می کنیم تا در صورتی که با نحوه ی کار با برنامه های پادکست آشنا نیستید، بتوانید به طور مستقیم به فایل های مربوط به این پادکست دسترسی داشته باشید.

فایل زیر مربوط به ده دقیقه ی ابتدایی قسمت Physical Education and English از این پادکست است:


در اینجا نیز می توانید به تمامی قسمت های Effortless English Podcast دسترسی پیدا کنید.

 


مطالب مرتبط:

پادکست چیست؟

The English We Speak (معرفی پادکست یادگیری زبان)

مهارت نت برداری در آزمون آیلتس و تافل

Leave A Reply