اهداف درخت جاویدان

 

  • درخت جاویدان، درختی تنومند و با ریشه است که در شاخه های پر بارش ، سریال ، برنامه‌های مستند آموزشی ، اخبار، داستان و سمینارهای آموزشی و غیره همگی به زبان انگلیسی به چشم می خورد.
  • تمامی انسان های کره زمین دارای علایق، سلیقه ها، باورها و عقاید متفاوتی هستند، در درخت جاویدان به همه این موارد احترام گذاشته شده است.
  • چطور می توان به همه دانشجویان با سلیقه های مختلف یک کتاب مشخص مثل English Interchange، Natural، English Result و یا غیره معرفی کرد. در صورتی که بعضی ها دوست دارند زبان انگلیسی را از طریق موسیقی انگلیسی، بعضی ها از طریق دیدن فیلم مستند ، بعضی ها از طریق دیدن کارتون و بعضی ها با گوش دادن اخبار و یا دهها و صدهاروش دیگر ارتقا دهند.
  • هدف ما این است که تمامی دانشجویان را با در نظر گرفتن علاقه مندی هایشان، به سمت یکی از شاخه های درخت جاویدان سوق دهیم و زبان انگلیسی آنها را با سریال ، داستان یا اخبار و یا یکی دیگر از این صدها شاخه ارتقا دهیم.
  • ما در این روش یادگیری، به چیزی فراتر از یادگیری زبان، گرفتن مدرک IELTS، PTE، TOFELو یا GRE می اندیشیم. ما در این روش تدریس، هدف دیگر خود كه  افزایش سطح علمی دانشجویان در زمینه های مختلف می‌باشد را نیز دنبال می كنیم.  (Our Aim something  beyond IELTS, TOFEL,GRE)
  • موسسه درخت جاویدان به صورتی کاملا تخصصی و حرفه ای، برای تمامی سطوح آموزشی از پایه تا پیشرفته (IELTS, TOFEL)، توسط تیمی مجرب درختی مخصوص همان سطح با شا خه های علمی، اخبارو فیلم مستند، کارتون و غیره با محیطی بسیار جذاب طراحی كرده است که می تواند تمامی دانشجویان را با طیف‌های متفاوت علاقه مندی ، برای همیشه به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند کند.
  • کارنامه ی موفق موسسه درخت جاویدان با در نظر گرفتن بالاترین نمرات دانشجویان این موسسه از بهترین دانشگاه های ایران در آزمون های TOFEL و IELTS اثبات شده است.
  • درخت جاویدان با داشتن کاملترین و به روزترین مجموعه‌های علمی آموزشی در رشته های مختلف، Audio –book ها و …. به زبان انگلیسی، توانسته است دانشجویان زیادی را به یادگیری زبان علاقه مند کند.
  • درخت جاویدان می تواند به شما کمک کند تا آزمو نی مثل IELTS ، TOFEL یا PTE و …. که به آینده شما بیشتر می تواند کمک کند را انتخاب کنید و برای رسیدن به این هدف همیشه همراهتان باشد.
  • درخت جاویدان می تواند با داشتن منابع غنی و مختلف، زبان را با لهجة British ، American ،Australian به شما بیاموزد.

 

وجه تمایز

آنچه که درخت جاویدان را از دیگر مراكز آموزش زبان انگلیسی متمایز می کند، نحوه برنامه ریزی موضوعات درسی است. این برنامه آموزشی بر مبنای علایق گوناگون متقاضیان از جمله فیلم‌های آموزشی، فیلم مستند، سریال آموزشی، كتاب‌های الكترونیكی معروف دنیا و …. و مبتنی بر رویكرد الكترونیكی طرح‌ریزی شده است؛ به گونه ای که دانشجویان این مؤسسه قادر خواهند بود با بهره گیری از  شاخه های نامبرده در برنامه آموزشی، مطابق با علاقۀ خود، در مسیر پیشرفت سطح زبان خود گام بردارند.

همچنین از آنجا که عوامل روانشناسی مانند چگونگی هدایت درست افکار، احساسات، باورها، تفکرات و ….، نقش كلیدی و چشمگیری در روند یادگیری افراد ایفا می کنند، درخت جاویدان با در نظر گرفتن صحیح این عوامل در روش تدریس خود، سعی دارد این موانع سنتی و ذاتی را از مسیر موفقیت افراد از میان برداشته و موجبات یادگیری هرچه آسانتر و دوست‌داشتنی‌تر زبان انگلیسی را فراهم سازد.

از دیگر عواملی که تفاوت این مؤسسه را به خوبی نمایان می کند، موضوعات درسی است که در تهیۀ بسته های آموزشی مورد استفاده قرار گرفته شده است. موضوعات آموزشی در برنامۀ تنظیم شده برای تمامی سطوح شامل بخش هایی مانند اخبار، سریال، فیلم، و و… که هر یک به نحوی منعکس کنندۀ چگونگی استفاده از زبان واقعی و متداول توسط افراد در جامعه‌های انگلیسی زبان (authentic language) است. این روش تدریس شرایط آشنایی با نحوه استفاده صحیح از زبان را در موقعیت های گوناگون برای اهداف متنوع فراهم می آورد.

این مرکز از زمان تاسیس تا کنون پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه‌های برگزیده کشور از جمله دانشگاه تهران، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی و … بوده که به منظور کسب موفقیت در آزمون های  مهارت زبان (PTE- IELTS-GRE) و یا تقویت مهارت‌های خواندن، شنیداری، گفتاری، نوشتاری، درخت جاویدان را انتخاب کرده‌ اند . شایان ذکر است که کسب نمرات عالی این دوستان همواره باعث افتخار و دلگرمی مسؤلین بوده و سبب شده است تا برای گسترش سیستم آموزشی خود، قدم هایی وسیعتر و مطمئن‌تر بردارند.