دوره های اصلی مؤسسه درخت جاویدان

 

دوره های اصلی مؤسسه درخت جاویدان شامل 5 شاخه اصلی است که دانشجویان را در نهایت به کسب نمره بالای تافل و آیلتس هدایت می کند.


شاخه اول: دوره E

دوره E شامل 3ترم 12جلسه ای است که محتوای این دوره شامل کتاب های Four Corners 1 به همراه کتاب های مؤسسه درخت جاویدان شامل تعداد زیادی فیلم، کارتون، موسیقی، سریال ، داستان و .. به زبان انگلیسی است.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 6 نفر است.


شاخه دوم: دوره D

(Basic TOEFL , Basic IELTS , General English)

دوره D شامل 5 ترم 12 جلسه ای است که محتوای این دوره شامل کتاب های Four Corners 2 , Four Corners 3  به همراه کتاب های مؤسسه درخت جاویدان شامل تعداد زیادی فیلم، کارتون، موسیقی، سریال، داستان و .. به زبان انگلیسی است.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 6 نفر است.


شاخه سوم: دوره C

(Pre-TOEFL , Pre-IELTS)

این دوره شامل 5 ترم 12جلسه ای است که محتوای این دوره شامل کتاب 400 و کتاب Select Reading به همراه کتاب های مؤسسه درخت جاویدان شامل تعداد زیادی فیلم، کارتون، موسیقی، سریال، داستان و .. به زبان انگلیسی است که به صورت کاملا حرفه ای دانشجویان را برای مهارت های چهارگانه ( reading , speaking , listening , writing) دوره آیلتس و یا تافل آماده می کند.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 6 نفر است.


 شاخه چهارم: تافل، آیلتس و PTE

تافل

این دوره شامل دو ترم 12 جلسه ای است که تمامی مهارت های چهارگانه ( reading , speaking , listening , writing) را شامل می شود.

در این دوره کتاب های TOEFL IBT لانگمن ، TOEFL IBT Master skill و TPO ها به صورت جامع تدریس می شود. شایان ذکر است در این دوره فیلم های مستند زیادی در شاخه های زمین شناسی، ستاره شناسی، جامعه شناسی، تاریخ و ادبیات که مرتبط با امتحان تافل هستند در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 8 نفر است.


آیلتس

دوره آیلتس مؤسسه درخت جاویدان شامل دو ترم 12 جلسه ای است که تمامی مهارت های چهارگانه ( reading , speaking , listening , writing) را شامل می شود.

در این دوره کتاب های Vocabulary for IELTS ، IELTS Trainer ، IELTS Official Cambridge و IELTS Cambridge تدریس می شود.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 8 نفر است.

شایان ذکر است در این دوره برای تقویت مهارت های شنیداری، فیلم های مستند با لهجه های انگلیسی و استرالیایی در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.

 


PTE

اين دوره مناسب زبان آموزاني است كه به سطح پيشرفته رسيده اند و يا دوره هاي c آموزشگاه را به گذرانده باشند. اين دوره شامل دو ترم ١٢ جلسه اي است كه منابعي مانند (PTE Official guide ،PTE Academic (software و… تدريس مي شود.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره ۸ نفر است.

شایان ذکر است در این دوره برای تقویت مهارت های شنیداری، فیلم های مستند با لهجه های انگلیسی و استرالیایی در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.


شاخه پنجم: دوره هاي مجازي درخت جاويدان

كلاس آنلاين لغت ٤٠٠ تافل

اين دوره شامل ٤١ جلسه مي باشد و درس هر جلسه در كانال مخصوص تلگرام قرار مي گيرد. اين دوره مخصوص زبان آموزاني است كه قصد تقويت لغات در امتحاناتي مانند آيلتس ، تافل و پي تي اي را دارند و يا در بخش زبان ارشد يا دكترا و امتحانات داخلي زبان مانند MCHE به دنبال كسب نمره بالا هستند .

براي اطلاعات بيشتر لطفا فيلم زير مشاهده شود.

كلاس آنلاين آيلتس اسپيكينگ:
اين دوره شامل سه ترم ١٠ جلسه اي مي باشد كه هر جلسه نيم ساعت با مدرس متخصص آيلتس در مورد موضوعات آيلتس به صورت آنلاين برگزار مي شود.

هر جلسه شامل فيلم هايي مرتبط با موضوعات آيلتس مي باشد كه زبان آموز قبل از شروع كلاس ملزم است آنها را تماشا كند.

 

كلاس آنلاين اسپيكينگ:
اين دوره شامل ١٠ ترم ١٠ جلسه اي مي باشد كه هر جلسه نيم ساعت با مدرس متخصص اسپيكينگ در مورد موضوعات جنرال به صورت آنلاين برگزار مي شود.

هر جلسه شامل فيلم هايي مرتبط با موضوعات مختلف مي باشد كه زبان آموز قبل از شروع كلاس ملزم است آنها را تماشا كند.

 

پیش ثبت نام کلاس

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .