Ideas for IELTS Essay Topics

Ideas for IELTS Essay Topics

Ideas for IELTS Essay Topics

یکی از مهم ترین چالش های پیش رو در آزمون آیلتس، آشنایی با تاپیک هایی است که در بخش رایتینگ این آزمون مطرح می گردد. این امکان وجود دارد که با وجود تسلطی قابل قبول در توانایی های زبانی، با موضوعاتی روبرو شویم که ایده ی خاصی در آن باره نداشته و قادر نباشیم به خوبی توانایی خود را به نمایش بگذاریم.

استفاده از منابع موجود در سایت های مختلف اینترنتی می تواند ما را در آشنایی با این موضوعات یاری کند. با این وجود یافتن سایت هایی که در این زمینه معتبر می باشند امری دشوار محسوب می شود. با یک جستجوی ساده در گوگل با چندین و چند سایت متنفاوت روبرو می شویم که نمونه های مختلفی از ایده های مطرح شده در آزمون آیلتس را در اختیار ما قرار می دهند. با این وجود، IELTS Liz یکی از معتبر ترین سایت های موجود در آموزش های مربوط به آزمون آیلتس محسوب می گردد.

یکی از به روز ترین منابع موجود در این سایت، کتاب Ideas for IELTS Essay Topics می باشد. در این کتاب، شما با بیش از 150 موضوع مختلف که ممکن است در بخش رایتینگ آزمون آیلتس با آنها روبرو شوید ارائه شده، و واژگان مناسب برای پاسخ دهی به سوالات مربوط به این ایده ها نیز مطرح گشته است.

در این صفحه، شما می توانید این کتاب را که در سه بخش ارائه شده است را دانلود کنید.

لینک دانلود کتاب Ideas for IELTS Essay Topics:

بخش اول: A-E
بخش دوم: F-R
بخش سوم: S-W

 


مطالب مرتبط:

سوالات اخیر آزمون اسپیکینگ آیلتس – می ۲۰۱۹

TA , TR , CC, LR و GRA در تصحیح رایتینگ آیلتس به چه معناست؟

نمونه آزمون آیلتس، می ۲۰۱۹، امریکا

Leave A Reply