دانلود ویرایش پنجم (2019) English Grammar in Use

English Grammar in Use

دانلود ویرایش پنجم کتاب (2019) English Grammar in Use

English Grammar in Use

یادگیری گرامر همیشه یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان بوده است. یافتن منبعی دقیق که بتواند نکات گرامری را به صورتی ساده منتقل کند امر ساده ای محسوب نمی گردد. یکی از کتاب های معروف و موفق در این زمینه، کتاب English Grammar in Use است که از سال 1985 (اولین ویرایش کتاب) تاکنون، پنج ویرایش آن عرضه شده است.

English Grammar in Use عضوی از سری مجموعه کتاب های English in Use است که توسط انتشارات دانشگاه کمبریج ارائه شده و در زمینه های مختلفی همچون گرامر، واژگان، تلفظ، و Collocation منتشر می شود. کتاب های English Grammar in Use در سه سطح مختلف ارائه می گردد: مقدماتی (Basic یا Essential)، متوسط (Intermediate) و پیشرفته (Advanced). از مزایای این کتاب می توان به تمرین های ارائه شده همراه با دروس اشاره کرد، به گونه ای که در صفحه ی مقابل هر درس، تمرینات مختص به آن درس ارائه شده است. با این وجود، این تمرینات محدود به خود کتاب نبوده و کتاب تمرینی نیز همراه با این کتاب منتشر می گردد که امکان مرور بیشتر مطالب را فراهم می سازد. مطالب این کتاب علاوه بر تدریس در کلاس، می تواند به صورت خودخوان نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

در این بخش نسخه ی PDF سطح Intermediate ویرایش پنجم (2019) English Grammar in Use را همراه با کتاب تمرین آن برای شما ارائه کرده ایم:

 

دانلود ویرایش پنجم کتاب (2019) English Grammar in Use:

دانلود کتاب اصلی (حجم: 6 مگابایت)

دانلود کتاب تمرین (حجم: 3 مگابایت)

 

 


مطالب مرتبط:

The English We Speak (معرفی پادکست یادگیری زبان)

New Scientist – نوزدهم ژانویه 2019

Reader’s Digest – فوریه ی 2019

Leave A Reply