۲۹,۰۰۰ تومان
عضویت الماسی

زمان عضویت: 30 روز

نوع دسترسی: نامحدود به تمامی فایل‌ها (غیر از محصولات فروشی)

نوع فایل‌ها: مقالات، تجربیات آزمون و مهاجرت، صوت، فیلم و PDF

تعداد فایل‌ها: ده ها فایل

 

همین الان عضو الماسی شوید و از ده ها فایل الماسی استفاده کنید!

فایل‌های بخش الماسی چه چیزهایی هستند؟

اغلب فایل‌های بخش الماسی شامل تجربه های آزمون تافل و آیلتس، اطلاعات مهاجرتی، ویدیو ها و مقالاتی هستند که به زبان آموزان و داوطلبان آزمون های زبان بین المللی کمک شایانی میکند. در این این بخش مطالب جدید و مهمی برای حل مشکلات و بهبود وضعیت نوشتاری، گفتاری، شنیداری و خوانشی ارائه میشود.

البته در بخش الماسی، مطالب متفرقه‌ی دیگری هم برا ارتقا سطح کیفی زبان آموزان گنجانده شده‌ است.

 

محتویات بخش اعضای الماسی

ویدیو های آموزشی

بسیاری از زبان آموزان پرمشغله فرصت شرکت در کلاس های حضوری را ندارند. پس ما مطالب کاربردی و جدید در زمینه آیلتس، تافل، جی آر ای، و زبان جنرال را بصورت فیلم‌های آموزشی کوتاه قابل دانلود گردآوری کرده ایم تا زبان آموزان بتوانند با صرف چند دقیقه در روز همواره روند اطلاعات زبانی خود را ارتقا داده و مهارت های زبانی خود را توسعه دهند.

اطلاعات مهاجرت

در تمامی سال هایی که مشغول تدریس آیلتس و تافل در مؤسسه درخت جاویدان بودیم، این موضوع فکر ما را به خودش مشغول کرده که آیا بچه ها از تصمیم مهاجرتشان، چه تحصیلی و چه شغلی راضی هستند؟
ما با دو گروه از بچه های خارج از کشور مواجه شدیم: یک گروه بسیار راضی و موفق و گروه دیگر ناراحت و پشیمان از تصمیمشان.
از این رو تصمیم گرفتیم پرسش نامه ای تهیه کنیم و برای ایرانی هایی که با هدف تحصیلی یا شغلی به خارج از کشور مهاجرت کردند بفرستیم به این امید که شاید نظرات صادقانه این عزیزان بتواند تغییر مهمی در زندگی آینده ایرانی هایی که هم اکنون به فکر مهاجرت هستند ایجاد کند.

تجربیات آزمون

این بخش شامل تجربیات زبان آموزان خود موسسه است که بعد از شرکت در آزمون های آیلتس و تافل، سوالات و موضوعات بخش های مختلف را با ما در میان گذاشته اند. این بخش برای داوطلبان این آزمون ها بسیار اهمیت دارد چرا که با خواندن تجربیات دیگران علاوه بر آشنایی با نوع سوالات، با محیط آزمون آشنا شده و نکاتی ریز و مهمی که تا در خود آزمون شرکت نکرده باشند نخواهند دانست را در اختیار خواهند داشت.

متفرقه

این بخش شامل مقالات آموزشی، نرم افزار، کتاب، نکات امتحانی و … میشود. 

محتویات بخش الماسی از کجا آمده است؟

کار  موسسه درخت جاویدان آموزش زبان انگلیسی و آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های بین المللی زبان است. ما با صدها زبان آموز کار میکنیم که بعد از آزمون، اطلاعات آزمون را با ما سهیم شده و در صورت مهاجرت اطلاعات حیاتی مورد نیار برای مهاجرت به کشور مقصد را در اختیار ما قرار میدهند. بخش دیگری از مطالب شامل ویدیوهای نایاب هست. همچنین تیم موسسه درخت جاویدان همیشه در تلاش است تا مقالات و مطالب مفیدی برای زبان آموزان موسسه و اعضای بخش الماسی تالیف کند. که ما این مطالب را در بخش الماسی قرار می‌دهیم تا با صرف کمترین زمان بتوانید هر روز به دانش زبانیتان اضافه کنید.

اگر الان عضو شوم به تمام فایل‌های قبلی هم دسترسی دارم؟

بله. شما با عضویت الماسی، به تمام فایل‌های الماسی که تاکنون تولید شده است دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید تمام فایل‌ها را مشاهده و یا دانلود کنید. البته با خرید عضویت یک ماهه، دسترسی شما فقط برای ۳۰ روز فعال است و پس از آن دسترسی شما به فایل‌ها به صورت خودکار غیرفعال می‌شود.

اگر با یک بار عضویت می‌توان تمام فایل‌ها را دانلود کرد چرا باید ماه‌های بعد هم عضو شوم؟

البته هیچ اجباری به عضویت مجدد ندارید. هر هفته بیش از 3 فایل جدید به بخش الماسی اضافه می‌شود. بنابراین برای دریافت مداوم آموزش‌های جدید می‌توانید مجددا عضویت الماسی بخرید. البته اگر وقفه‌ای بین عضویت شما پیش بیاید هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. شما هر وقت صلاح دیدید می‌توانید مجددا عضو الماسی شوید و فایل‌های اضافه شده را دانلود کنید.

آیا قبل از عضویت می‌توانم دقیقا ببینم موضوعات آموزش‌ها چه هستند؟

بله. شما می‌توانید برای دیدن فهرست تمام فایل‌های الماسی، بر روی آرشیو مطالب الماسی کلیک کنید.

آیا با خرید عضویت الماسی برایم چیزی ارسال خواهد شد؟

خیر. عضویت الماسی سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید در بستر سایت به فایل‌های موردنظر دسترسی داشته باشید.

 

 

[pmpro_levels]