دوره های اصلی مؤسسه درخت جاویدان

 

دوره های اصلی مؤسسه درخت جاویدان شامل 5 شاخه اصلی است که دانشجویان را در نهایت به کسب نمره بالای تافل و آیلتس هدایت می کند.


شاخه اول: دوره E

دوره E شامل 3ترم 12جلسه ای است که محتوای این دوره شامل کتاب های Four Corners 1 به همراه کتاب های مؤسسه درخت جاویدان شامل تعداد زیادی فیلم، کارتون، موسیقی، سریال ، داستان و .. به زبان انگلیسی است.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 6 نفر است.


شاخه دوم: دوره D

(Basic TOEFL , Basic IELTS , General English)

دوره D شامل 5 ترم 12 جلسه ای است که محتوای این دوره شامل کتاب های Four Corners 2 , Four Corners 3  به همراه کتاب های مؤسسه درخت جاویدان شامل تعداد زیادی فیلم، کارتون، موسیقی، سریال، داستان و .. به زبان انگلیسی است.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 6 نفر است.


شاخه سوم: دوره C

(Pre-TOEFL , Pre-IELTS)

این دوره شامل 5 ترم 12جلسه ای است که محتوای این دوره شامل کتاب 400 و کتاب Select Reading به همراه کتاب های مؤسسه درخت جاویدان شامل تعداد زیادی فیلم، کارتون، موسیقی، سریال، داستان و .. به زبان انگلیسی است که به صورت کاملا حرفه ای دانشجویان را برای مهارت های چهارگانه ( reading , speaking , listening , writing) دوره آیلتس و یا تافل آماده می کند.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 6 نفر است.


 شاخه چهارم: تافل، آیلتس و PTE

تافل

این دوره شامل دو ترم 12 جلسه ای است که تمامی مهارت های چهارگانه ( reading , speaking , listening , writing) را شامل می شود.

در این دوره کتاب های TOEFL IBT لانگمن ، TOEFL IBT Master skill و TPO ها به صورت جامع تدریس می شود. شایان ذکر است در این دوره فیلم های مستند زیادی در شاخه های زمین شناسی، ستاره شناسی، جامعه شناسی، تاریخ و ادبیات که مرتبط با امتحان تافل هستند در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 8 نفر است.


آیلتس

دوره آیلتس مؤسسه درخت جاویدان شامل دو ترم 12 جلسه ای است که تمامی مهارت های چهارگانه ( reading , speaking , listening , writing) را شامل می شود.

در این دوره کتاب های Vocabulary for IELTS ، IELTS Trainer ، IELTS Official Cambridge و IELTS Cambridge تدریس می شود.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره 8 نفر است.

شایان ذکر است در این دوره برای تقویت مهارت های شنیداری، فیلم های مستند با لهجه های انگلیسی و استرالیایی در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.

 


PTE

این دوره مناسب زبان آموزانی است که به سطح پیشرفته رسیده اند و یا دوره های c آموزشگاه را به گذرانده باشند. این دوره شامل دو ترم ١٢ جلسه ای است که منابعی مانند (PTE Official guide ،PTE Academic (software و… تدریس می شود.

* ظرفیت کلاس ها در این دوره ۸ نفر است.

شایان ذکر است در این دوره برای تقویت مهارت های شنیداری، فیلم های مستند با لهجه های انگلیسی و استرالیایی در اختیار دانشجویان قرار میگیرد.


شاخه پنجم: دوره های مجازی درخت جاویدان

کلاس آنلاین لغت ۴٠٠ تافل

این دوره شامل ۴١ جلسه می باشد و درس هر جلسه در کانال مخصوص تلگرام قرار می گیرد. این دوره مخصوص زبان آموزانی است که قصد تقویت لغات در امتحاناتی مانند آیلتس ، تافل و پی تی ای را دارند و یا در بخش زبان ارشد یا دکترا و امتحانات داخلی زبان مانند MCHE به دنبال کسب نمره بالا هستند .

برای اطلاعات بیشتر لطفا فیلم زیر مشاهده شود.

کلاس آنلاین آیلتس اسپیکینگ:
این دوره شامل سه ترم ١٠ جلسه ای می باشد که هر جلسه نیم ساعت با مدرس متخصص آیلتس در مورد موضوعات آیلتس به صورت آنلاین برگزار می شود.

هر جلسه شامل فیلم هایی مرتبط با موضوعات آیلتس می باشد که زبان آموز قبل از شروع کلاس ملزم است آنها را تماشا کند.

 

کلاس آنلاین اسپیکینگ:
این دوره شامل ١٠ ترم ١٠ جلسه ای می باشد که هر جلسه نیم ساعت با مدرس متخصص اسپیکینگ در مورد موضوعات جنرال به صورت آنلاین برگزار می شود.

هر جلسه شامل فیلم هایی مرتبط با موضوعات مختلف می باشد که زبان آموز قبل از شروع کلاس ملزم است آنها را تماشا کند.

 

پیش ثبت نام کلاس

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .